Panel MySQL
Z uwagi na zmiany po stronie środowiska serwerowego centralny dostęp do panelu phpMyAdmin został wyłączony. Zalecana jest instalacja własnej instancji w domenie użytkownika (na serwerze FTP).
To miejsce w naszym serwisie rezerwujemy dla profesjonalistów współpracujących z nami po stronie klienta. Znajdziesz tu narzędzia informatyczne do zaawansowanych właściwości wykupionych u nas usług. W trosce o bezpieczeństwo Państwa stron i poczty internetowej przestrzegamy przed używaniem ich przez osoby bez właściwego przygotowania.
Z uwagi na zmiany po stronie środowiska serwerowego centralny dostęp do panelu phpMyAdmin został wyłączony. Zalecana jest instalacja własnej instancji w domenie użytkownika (na serwerze FTP).
Każdy serwer wirtualny ma możliwość przełączania wersji między PHP-5/PHP-6/PHP-7/PHP-8.
Ustawienia te są dostępne w Twoim Panelu, logując się na konto główne. Opcje znajdują się w sekcji ustawień serwera wirtualnego.
PHP działa w trybie CGI.
Połączenia do bazy danych realizowane są tylko poprzez protokół TCP/IP.
Adres serwera bazy danych: localhost
Przykładowe połączenie:
nazwa bazy: baza01
domena: domena.pl
prawidłowy adres do łączenia się z serwerem mysql: localhost
Konto shell (lub konto Shellowe) jest to konto w wieloużytkownikowym systemie operacyjnym przeważnie z rodziny Uniksów (np. Linux, FreeBSD, Solaris) pozwalające na dostęp do usług terminalowych świadczonych przez serwer.
W praktyce umożliwia ono dostęp do konsoli zdalnego komputera (zwykle za pośrednictwem SSH lub telnetu) oraz wykonywania na nim standardowych poleceń trybu tekstowego. Wszelkie programy wykonywane są na serwerze udostępniającym usługę, a wprowadzanie danych i wyprowadzanie wyników odbywa się poprzez odległy terminal, na którym pracuje użytkownik.
Uruchomienie skryptów jest możliwe wyłącznie przez administratora serwera. Po uruchomieniu skryptu użytkownik ma możliwość modyfikacji go bez naszej ingerencji.
Zasady instalacji skryptów cron:
1. Należy podać nazwę pakietu, ścieżkę do skryptu (względną w stosunku do folderu pakietu), harmonogram wykonywania (np. 'co 5 minut w godz. 8.00-17.59', albo 'o 4.29, 13.45 oraz 18.51') oraz adres e-mail osoby, która ma dostawać powiadomienia o jego błędach.
2. Skrypt przy prawidłowym uruchomieniu nie powinien nic wypisywać. W przypadku jakichś problemów może wypisywać błędy na wyjście, wtedy użytkownik dostanie o nich informację e-mailem.
3. Skrypt nie powinien pozostawiać żadnych 'wiszących' zadań – powinien je wykonać, a następnie kończyć pracę.
Każdego miesiąca wdrażamy nowe projekty stron WWW.
Podstawowe informacje
Korzystasz z aplikacji Outlook lub Thunderbird?
Poczta przychodząca (SSL)
dla protokołu POP3
pop3.telvinet.pl
port: 995, szyfrowanie: SSL/TLS
uwierzytelnianie: normalne hasło
Poczta Wychodząca (SSL)
dla protokołu SMTP
smtp.telvinet.pl
port: 465, szyfrowanie: SSL/TLS
uwierzytelnianie: normalne hasło
Co chciałbyś zrobić?